Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ac Slavia Pist - PC #13457

14. 7. 2009

Ac Slavia Pist - PC #13457

Sestavy:

Domácí: 3-5-2 - Masopust - Doktor, Fabián, Voženílek - Socha (C), Pykal, Baloun, Štěpánek, Nevole - Rašilov, Agăfiţei

Hosté: 4-4-2 - Drozd - Karnas, Soukup, Jankulovski, Lučka - Krsek, Dymák, Rulík, Rébl - Šíp, Duna (C)

 

  9. minuta - Michal Socha se po chybě soupeřovy obrany zmocnil míče, narazil si se spoluhráčem a krásnou střelou poslal míč za záda ležícího brankáře - 1:0.

! 15. minuta - Dušan Rébl si na hranici pokutového území udělal kličkou prostor ke střele a zamířil zleva k bližší tyči. Brankář míč vytěsnil na roh.

18. minuta - Michal Socha efektně obešel jednoho ze soupeřů a chystá se ke střele ... góóóóóóóóól ... tak to bylo něco, parádní střela do šibenice. Ehm, omluvte mě přátelé, trošku jsem se nechal unést touto krásnou akcí - 2:0.

20. minuta - Bohdan Nevole nečekaně napřáhl z dvaceti metrů a zaskočil brankáře nádhernou střelou pod břevno - 3:0.

21. minuta - Horymír Voženílek se v blízkosti branky dostal k míči, kličkou obešel jednoho z bránících hráčů a ze strany z tězkého úhlu se přesně trefil pod břevno - 4:0.

24. minuta - Milan Rašilov se po přetáhnutém centru na zadní tyč dostal do šance a z deseti metrů hlavičkuje přesně k tyči - 5:0.

! 36. minuta - Vladimír Štěpánek se probil před pokutové území, v dobré šanci ale přestřelil.

41. minuta - Cezar Agăfiţei se po přesné přihrávce dostal k míči, ve vápně se vyhnul jednomu ze soupeřů a krásnou střelou do horního růžku branky skóroval - 6:0.

! 45. minuta - Cezar Agăfiţei střílel pohotově z poměrně velké dálky, ale také hodně nepřesně.

V prvním poločase měli domácí 90% času míč na svých kopačkách.

Stav zápasu - 6:0.

! 48. minuta - Šimon Pykal zahrával přímý kop z pravé strany, gólman ale jeho střelu bezpečně vyráží.

53. minuta - Milan Rašilov se po povedené kombinaci, těsně před hranicí pokutového území, opřel do míče a brankář plachtil vzduchem marně. Tak to by nechytil ani David Copperfield zkřížený s chobotnicí - 7:0.

! 55. minuta - Milan Rašilov se nejlépe zorientoval v pokutovém území soupeře a po krásném centru jen těsně hlavičkoval nad branku.

63. minuta - Augustýn Baloun lehce prošel obranou soupeře a střelou do protipohybu brankáře dává gól - 8:0.

! 68. minuta - Šimon Pykal se po slibné individuální akci uvolnil na hranici vápna a tvrdě vypálil. Brankář však jeho střelu chytil.

80. minuta - Bohumír Doktor střílí branku po krásné akci, kdy si nejdříve narazil se spoluhráčem a poté umístěnou střelou nedal gólmanovi šanci - 9:0.

84. minuta - Michal Socha po pěkné kombinační akci střílí z hranice pokutového území a trefuje horní růžek branky - 10:0.

!! 86. minuta - Šimon Pykal se v malém vápně dostal k poskakujícímu míči, nepodařilo se mu ale ani nadvakrát propálit skrumáž před brankou.

! 87. minuta - Slavomír Dymák se po centru z pravé strany snažil hlavičkovat na zadní tyči, ovšem vysoký míč mu pouze učísl pěšinku.

Ve druhém poločase měli domácí 92% času míč na svých kopačkách.

Zápas skončil výsledkem - 10:0.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář